| Knife type | Nářaďový |
|---|---|
| Blade length | 6 cm |
| Handle length | 9 cm |
| Total length of knife | 15 cm |
| Blade material | Stainless steel |
| Handle material | Plastic |
| Edge type | Plain edge |
| Lock type | Slip Joint |
| Knife features | Bodec , Bottle opener , Malá čepel , Nůžky , Otvírák na konzervy , Párátko , Saw , Screwdriver , Tweezers , Vývrtka |