| Knife type | Nářaďový |
|---|---|
| Blade length | 8 cm |
| Blade thickness | 2.5 mm |
| Handle length | 10.7 cm |
| Total length of knife | 18.7 cm |
| Blade material | 440A |
| Handle material | Horn |
| Edge type | Plain edge |
| Lock type | BackLock |
| Knife sheath | Leather sheath |
| Knife features | Bottle opener , Nail nick , Odizolovač drátů , Otvírák na konzervy , Páráček , Saw , Screwdriver , Vývrtka |
| Knife weight | 211 g |