| Knife type | Nářaďový |
|---|---|
| Blade length | 6.3 cm |
| Handle length | 9.2 cm |
| Total length of knife | 15.5 cm |
| Blade material | 3Cr13MoV |
| Handle material | Wood |
| Edge type | Plain edge |
| Lock type | Slip Joint |
| Knife features | Bottle opener , File , Nůžky , Odizolovač drátů , Otvírák na konzervy , Saw , Screwdriver , Šídlo , Vývrtka |
| Knife weight | 100 g |